O nás

Společnost:

Společnost AURUM INTERNATIONAL s.r.o. zaujímá velmi významné postavení na trhu destinačního managementu v České republice.

Máme z hlediska služeb a událostí detailně zpracovaný region jižní Čechy, dále i Prahu a další turisticky atraktivní místa v České republice.

Nabízíme Vám využití služeb cestovního ruchu postavených na dlouhodobě budovaných a ověřených kontaktech tak, abyste na svých cestách měli pohodu a klid a zároveň svůj čas v České republice plně prožili.

Aktivity se zvýšily… průvodcovské služby zajišťujeme také ve městech Olomouc, Kroměříž, Litovel, Brno, Boskovice, Lednice, Valtice, Znojmo, Třebíč, Telč…,

Našimi průvodci je v součastné době 25 profesionálních průvodců, kteří zajišťují služby na té nejvyšší úrovni, kterou vyžadují naši azijští klienti.

Umíme zajistit program pro individuální zájemce.

 

náš zkušený tým

Náš zkušený tým.


AURUM INTERNATIONAL s.r.o.

SÍDLO SPOLEČNOSTI:

Václavské náměstí 802/56

Praha 1
110 00
IČO: 24136671 Registrace u Městského soudu v Praze

POBOČKA:

Pod Kamenem 164

Český Krumlov
381 01

Tel.: +420 602 461 363 / +420 727 938 922

Email: info@aurum-international.cz


Romana Klaudy Zíková

Romana foto (213x320)

„Jsem přesvědčena o tom, že respekt, přímost a férovost jsou základními pilíři při poskytování služeb v té nejvyšší kvalitě.“

V jižních Čechách jsem se narodila, vyrůstala a od ukončení studia na vysoké škole zde žiji a pracuji. Ve svém dosavadním profesním životě jsem se věnovala nejen uplatňování svých jazykových znalostí (angličtiny a japonštiny), ale v rámci studijního pobytu ve Francii v roce 1995 zaměřeného na implementaci projektů v oblasti cestovního ruchu jsem začala uplatňovat své zkušenosti i v oboru poskytování služeb cestovního ruchu.

Po složení zkoušky Průvodce cestovního ruchu pro Českou republiku v roce 1995 se věnuji průvodcovské činnosti a zároveň se snažím své praktické a teoretické znalosti neustále rozšiřovat. V letech 2008-2010 jsem absolvovala dvouleté studium Starožitník – skládající se ze studia dějin umění a užitého umění na Rudolfinské akademii v Praze zakončené závěrečnou zkouškou a obhajobou písemné práce na téma Vltavín a šperk, která byla otištěna v odborném časopise Art & Antiques v květnovém čísle r. 2010.

Každodenní průvodcovská činnost mi dává možnost setkávat se s turisty z celého světa. Velmi mě baví různorodost všech návštěvníků, výzvou jsou mi stále náročnější požadavky každého klienta a každé skupiny.

Každý jednotlivec má právo dostat servis, který si právě on představuje. Proto jsme vytvořili strukturu společnosti, která Vám v případě, že se při své cestě po České republice rozhodnete využít našich služeb, garantuje naplnění vašich představ.

Těším se na setkání s Vámi.